Start

Koniec dominacji billboardów!

Reklama na telebimie w najbardziej nowoczesnej i atrakcyjnej formie – efektowna i skuteczna!

Przedstawiamy Państwu najnowsze i najciekawsze propozycje reklamy na dynamicznie rozwijającym się rynku reklamy zewnętrznej. W opinii ekspertów i specjalistów z branży reklamowej, reklama na telebimach i ekranach LCD to absolutny hit przewyższający atrakcyjnością, skutecznością i szybkością realizacji wszystkie dotychczasowe propozycje.

Zarówno na telebimie jaki i na ekranie LCD wyświetlicie dosłownie wszystko. Od prostej prezentacji logo Waszej firmy i niezbędnych informacji do profesjonalnego filmu reklamowego. Ruchomy obraz o najwyższej jakości, bez jej utraty przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych powoduje, że szybko i skutecznie zapada ona w pamięci odbiorcy.

Z badań wynika, że najkorzystniejsza jest prezentacja reklamy w postaci wielokrotnie powtarzanych, kilku lub kilkunastosekundowych spotów.

Spoty reklamowe mają za zadanie zareklamować w zwięzły sposób oferowany produkt, usług lub wprowadzoną promocję. Proponujemy Państwu profesjonalnie wykonane spoty i filmy reklamowe, które pozwolą w sposób efektywny i interesujący wypromować Waszą markę.